Реалістичний фалоімітатор на присосці, Тілесний Ділдо, Фалос із мошонкою, Вагінальний фалос
-35%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000000466
1 224,62 ₴
796 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістичний фалоімітатор на присосці
Реалістичний фалоімітатор з присоском розміром 19*3 см надає чудову можливість отримати незабутній оргазм. Присоска дозволяє закріпити його на рівній поверхні значно розширюючи межі вашої фантазії при використанні цієї іграшки. Також його можна комбінувати з трусиками для страпона, створюючи нові сценарії задоволення.
Переваги:
- Реалістичний дизайн: Має форму, наближену до справжнього фалоса.
- Присоска для фіксації: Надає зручність використання в різних позах.
- Матеріал TPR: Безпечний для тіла, приємний на дотик.
Характеристики:
- Тип: Фалоімітатор
- Розмір: 19(13) * 3,5 см
- Матеріал виготовлення: TPR
- Колір: Тілесний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 315 г |
| Діаметр | 3.5 см |
| Довжина | 19 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Стать | Унісекс |
| Тип фалоімітатора | На присосці |
| Колір | Тілесний |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Тип інтимної іграшки | Фалоїмітатор |
| Функція вібрації | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
- Ціна: 796 ₴






