Пробка фалоімітатор для фістингу, фалос для вагінального та анального сексу 20x7 см
- Немає в наявності
- Код: УТ000000799
1 999 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пробка фалоімітатор для фістингу
Ця універсальна іграшка, що є чимось більшим, ніж просто фалоімітатор, спроектована для того, щоб урізноманітнити ваше сексуальне життя. З його незвичайною формою, що нагадує гриб, цей фалоїмітатор підходить як для анального, так і для вагінального сексу.
Параметри довжини (19,5 см) та діаметра (7 см) гарантують, що ця іграшка не залишить вас байдужими, приносячи масу незабутніх емоцій вам та вашому партнеру.
Переваги:
- Універсальність форми: Підходить як для анального, так і для вагінального використання.
- Незвичайна форма: Дизайн, що нагадує гриб, надає іграшці індивідуальності.
Характеристики:
- Тип: Анальний корок, фістинг
- Довжина: 19,5 см
- Діаметр: 5,8 - 7,7 см
- Матеріал виготовлення: TPE
- Колір: Чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FAAK |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Стать | Унісекс |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Колір | Чорний |
| Функція вібрації | Немає |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Анальний корок |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 195 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Вага | 575 г |
| Діаметр | 77 мм |
| Висота | 195 мм |
- Ціна: 1 999 ₴





