Секс машина переносна, секс верстат з пультом та нагріванням, автоматичний верстат для сексу
- Немає в наявності
- Код: УТ000001186
9 999 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Секс машина переносна, секс верстат з пультом та нагріванням
Переносна секс-машина з пультом керування та функцією нагрівання – оптимальне рішення для тих, хто прагне урізноманітнити своє інтимне життя. Компактна та потужна, ця секс-машина забезпечує високу якість складання, матеріалів та комфортного використання.
Переваги:
-
Якість збірки:
- Кріплення з двома потужними вакуумними присосками.
-
Функція нагрівання:
- У комплекті поставляється фалоімітатор з функцією нагрівання (довжина 14 см, діаметр 3.5 см), додаючи реалістичності у ваші інтимні моменти.
-
Універсальні насадки:
- Адаптер VAC-U-LOCK у комплекті, сумісний з різними насадками, включаючи страпони.
-
Пульт дистанційного керування:
- Зручне бездротове керування на відстані до 5 метрів для максимального комфорту під час використання.
-
Розмаїття сценаріїв використання:
- Підходить як для індивідуальних занять, так і для парних ігор, включаючи сценарії МЖМ.
Характеристики:
- Напруга: 110-240V (DC-12V / 24V)
- Швидкість руху телескопічної ручки: 0-190 фрикцій/хв
- Амплітуда руху: 5,5 см
- Регулятор: 3 швидкісні режими
У комплекті:
- Секс машина
- Пульт дистанційного керування
- Силіконовий фалоімітатор X 1 (14х3,5 см)
- Адаптер VAC-U-LOCK
- Блок живлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ToyFa |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина: | 220 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Основні | |
| Стать | Унісекс |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 9 999 ₴










