Реалістичний фалоімітатор присоски з імітацією сім'явипорскування, 25 см, що закінчує, Squirt Extreme Dildo
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001310
2 587,69 ₴
1 682 ₴
Показати оптові ціни
Член з імітацією сім'явивергання Squirt Extreme Dildo
Насолоджуйтеся реалістичним членом з імітацією сім'явипорскуванням. Він всмоктує рідину і бризкає її назовні.
УВАГА: Не використовуйте мінеральне масло або продукти на масляній основі в якості мастила, так як вони можуть пошкодити іграшку. Використовуйте мастило на водній основі.

Ключові переваги
-
Супер реалістичний м'який ділдо
-
Реалістична головка і текстурований стрижень посилюють стимуляцію
-
М'який і безпечний матеріал TPE без запаху
-
Присоска для гри без допомоги рук або з ременем для фалоимитатора (страпон)
-
Зручний у використанні маніпулятор для зберігання рідин
-
Окружність: 5 см
-
Вставляється довжина: 20 см
-
Загальна довжина: 25,5 см

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lovetoy |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 5 см |
| Довжина | 25.5 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Стать | Унісекс |
| Тип фалоімітатора | З імітацією сім'явивергання |
| Колір | Тілесний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 г |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Тип інтимної іграшки | Фалоїмітатор |
| Функція вібрації | Немає |
- Ціна: 1 682 ₴









