Мастурбатор вагіна з вібрацією Emily для чоловіка, реалістична піхва для сексу
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001671
1 513,33 ₴
1 135 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мастурбатор вагіна з вібрацією Emily для чоловіка
Emily - інноваційний чоловічий мастурбатор, призначений для досягнення максимального задоволення під час мастурбації. Забезпечений автоматичним телескопічним обертанням, вузький отвір забезпечує виняткову стимуляцію. Реалістична текстура всередині вагіни розтягується під розмір статевого члена, забезпечуючи задоволення на будь-якому рівні.
Переваги:
-
Інноваційний дизайн:
- Мастурбатор з автоматичним телескопічним обертанням для нового рівня насолоди.
-
Реалістичний матеріал:
- Виготовлений з ніжного матеріалу, що імітує шкіру людини, безпечної та приємної на дотик.
-
Простий у використанні:
- Легко промивається під стічною водою з використанням м'якого мила або гелю для душу.
Характеристики:
- Матеріал: TPR/пластик
- Довжина, див: 17.90
- Довжина робочої зони, див: 11.50
- Діаметр, див: 6.90
- У режимах вібрації: 1
- Тип елемента живлення: 3 ААА
- Колір: Червоний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 297 г |
| Діаметр | 7 см |
| Довжина | 18 см |
| Для кого | Для чоловіків |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Тип мастурбатора | Вагіни |
| Колір | Червоний |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість батарейок | 3 шт. |
| Стать | Чоловічий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 179 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для чоловіків |
- Ціна: 1 135 ₴










