Страпон жіночий з двома вібраторами, страпон для анала Ultra Passionate Harness Strap-On
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001677
1 657,14 ₴
1 160 ₴
Показати оптові ціни

Страпон жіночий із двома вібраторами, страпон для анала Ultra Passionate Harness Strap-On
Ми пропонуємо дуже зручний подвійний ремінець, який дає змогу стимулювати обох партнерів одночасно.
Він був створений, щоб задовольнити вас і вашого партнера одночасно.
Спеціальна насадка дає змогу змінювати розміщення штучних пенісів і адаптувати його під свої потреби. Що означає, що можна змінювати спрямованість фалосів і, наприклад, меншим стимулювати партнера, а великим себе.
Фаломітатори також слугують вібраторами, у комплекті є пульт для регулювання інтенсивності вібрацій.
Він здивує вас не тільки своїм неповторним зовнішнім виглядом, але й чудовими відчуттями.
Регульована застібка трусиків забезпечує ідеальне прилягання до форми тіла, а піни залишаються стабільними.
Фаломітатори мають реалістичний вигляд і потовщену головку, яка підсилює стимуляцію.
Це гарантія успішного, чуттєвого сексу.

ПЕРЕВАГИ STRAP ON
Багатофункціональний
Ви можете вибрати місце та напрямок прикріплення статевого члена, і тільки від вас залежить, чи будете ви відчувати задоволення разом або зосередитеся на своєму партнері.
З вібрацією
Штучні пеніси мають функцію вібрації. До ременя прикріплений пульт дистанційного керування, за допомогою якого можна встановити силу вібрації.
Чуттєвий досвід
Пініси мають реалістичний вигляд, їхні кінці потовщені, що робить відчуття ще інтенсивнішими, а оргазм сильніший.
Зручний, стабільний і надійний
Ремінець кріпиться до стегна широкою еластичною гумкою. Завдяки цій насадці статевий член залишається в стабільному положенні. Крім того, еластичні лямки, на яких кріпиться страпон, дуже зручні, що гарантує свободу та комфорт під час еротичних ігор. Регулювання дає змогу припасувати застібку трусиків до анатомії тіла.
Безпечний і приємний на дотик
Ці пеніси виготовлені з кібершкіри, що робить їх винятково гладкими та чуттєвими. Кіберкожа дуже швидко нагрівається, але водночас довше зберігає придбане тепло, завдяки чому дає реальне відчуття справжнього пінису. Крім того, кіберскін не викликає подразнення шкіри та алергії.

Характеристики:
- Тип: Страпон (strapon)
- Довжина: 17,5 см. (основний); 11 см. (додатковий)
- Діаметр: 4,5 (основний) ; 4,5 см. (Додатковий)
- Живлення: 2хАА (у комплекті не постачаються)
- Матеріал виготовлення: TPR, PU, ABS, Rubber
- Цвет: На фото

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 445 г |
| Водостійкість | Немає |
| Висота | 110 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина: | 175 мм |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Кількість швидкостей вібрації | 1 |
| Матеріал | Термопластична гума |
| Призначення | Для жінок |
| Регулювання розміру | Да |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Страпон |
| Тип елементів живлення | AA |
| Функція вібрації | Да |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 1 160 ₴









