Анальна пробка, силіконовий масажер простати з вібратором та пульсацією, заряджання USB 12 режимів Piper
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001722
2 934,67 ₴
2 201 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Анальна пробка, силіконовий масажер простати
Анальний масажер Piper з вібрацією є рішенням для задоволення ваших анальних потреб. З 12 налаштуваннями вібрації та 12 режимами пульсації, цей масажер забезпечує потужні вібрації від основи до головки, забезпечуючи цілеспрямовану стимуляцію. З функцією USB-заряджання Piper готова до тривалого використання, забезпечуючи задоволення в будь-який час.
Переваги:
- Багатофункціональність: 12 режимів вібрації та 12 режимів пульсації для різноманітних відчуттів.
- Довговічність та Надійність: Виготовлена з якісного силікону, без запаху, приємного до шкіри.
- USB-заряджання: Безперервна робота до 180 хвилин після повної зарядки.
- Ергономічний дизайн: Унікальна форма забезпечує комфортне введення та максимальну стимуляцію.
Характеристики:
- Матеріал: Силікон
- Колір: Фіолетовий
- Розмір коробки: 19014545 мм
- Розмір іграшки: 1179528 мм
- Живлення: USB
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRETTY LOVE |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Особливості | З вібрацією |
| Управління | Ручне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 97 г |
| Висота | 117 мм |
| Діаметр | 28 мм |
| Довжина: | 117 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість швидкостей вібрації | 12 |
| Стать | Унісекс |
| Регулювання розміру | Немає |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація, Пульсація |
| Тип вібратора | Анальні |
| Тип інтимної іграшки | Масажер простати |
| Тип елементів живлення | USB |
| Функція вібрації | Да |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
- Ціна: 2 201 ₴








