Віброяйце мастурбатор з телефону Вібрація та електростимуляція на Акумуляторі Бездротовий Doreen Electric
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001929
2 554,67 ₴
1 916 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Віброяйце управління з телефону
Pretty Love Attractive Egg - електронний мастурбатор, призначений для інтимних розваг як на самоті, так і в парі. Виготовлений із фіолетового силікону з гнучким шнуром, цей продукт підходить для зовнішньої стимуляції та придатний для використання всередині тіла. З 12 режимами вібрації та трьома режимами електричних імпульсів, він забезпечує різноманітні та інтенсивні відчуття, які ви зможете налаштувати за допомогою безкоштовної мобільної програми.
Опис:
- Мастурбатор з 12 режимами вібрації та 3 режимами електричних імпульсів.
- Управління через безкоштовний додаток з мобільного телефону.
- Виготовлений із фіолетового силікону з гнучким шнуром.
- Підходить для зовнішньої та внутрішньої стимуляції.
- Заряджається за допомогою USB-кабелю, що додається.
- 100% водонепроникний.
Переваги:
- 12 режимів вібрації та 3 режими електричних імпульсів.
- Керування програмою з мобільного телефону.
- Зручний та універсальний у використанні.
- Виготовлений з фіолетового силікону та гнучкого шнура.
- Підходить для зовнішньої та внутрішньої стимуляції.
Технічні характеристики:
- Тип: Вібратори, Віброяйце, Бездротове, Електростимулятор.
- Матеріал виготовлення: Silicone ABS Metal.
- Розмір: 19 см. х 3,2 см. (довжина віброяйця 7,5 см).
- Живлення: Вбудований акумулятор.
- Колір: Рожевий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 88 г |
| Діаметр | 3.2 см |
| Довжина | 7.5 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Матеріал | Силікон |
| Особливості | Водонепроникні |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип вібратора | Віброяйця |
| Тип управління | Смарт |
| Колір | Рожевий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість швидкостей вібрації | 7 |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація, Пульсація |
| Тип інтимної іграшки | Вібро яйце |
| Тип елементів живлення | Вбудований акумулятор |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
| Функція підігрівання | Немає |
- Ціна: 1 916 ₴








