Подушка для сексу з вібратором, надувне крісло з вібрацією Silvia Saint Love Chair синього кольору
- Немає в наявності
- Код: УТ000001234
2 732,86 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушка для сексу з вібратором
Надувне крісло з вібратором Silvia Saint Love Chair є сучасним і зручним рішенням для тих, хто шукає інтенсивні і тривалі відчуття. Ця напрочуд м'яка і комфортабельна подушка покликана створити атмосферу насолоди та розслаблення, де кожен момент наповнений невимовним задоволенням.
Переваги:
-
Масивний вібратор:
- Гелевий вібратор у формі справжнього члена.
- Регульована інтенсивність за допомогою проводового пульта дистанційного керування.
-
Розмаїття використання:
- Підходить для індивідуального використання або ігор з партнером.
Характеристики:
- Матеріал: ПВХ.
- Діаметр подушки: 45 см.
- Висота подушки: 21 см.
- Довжина вібратора: 16 см.
- Діаметр вібратора: 4 см.
- Навантаження: До 100 кг.
- Джерело живлення: 2 x AA (батарейки не входять до комплекту).
Додаткова інформація:
- Анонімне пакування.
- Повна конфіденційність.
- Оплата при отриманні.
- Товар завжди в наявності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Подушки |
| Матеріал | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина: | 220 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Основні | |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип фаллоімітатора | Реалістичні |
| Тип елементів живлення | AA |
| Функція вібрації | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Колір | Синій |
- Ціна: 2 732,86 ₴



