Насадка для подвійного проникнення з вібрацією Насадка подвійна анальна Кільце на пеніс для сексу
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001867
900 ₴
675 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насадка для подвійного проникнення з вібрацією
Ця насадка надає унікальний досвід, поєднуючи кільце для пеніса, що розтягується, з анальним фалоімітатором. Еластичне кільце надає м'який тиск на основу статевого члена, сприяючи сильнішій та тривалішій ерекції.
Вібраційна куля з 10 функціями забезпечує збудливі вібрації для обох партнерів. Використовуйте з достатньою кількістю мастила на водній основі для максимального комфорту.
Переваги:
-
Багатозадачність:
- Забезпечує подвійне проникнення та стимуляцію для обох партнерів.
-
Ерекційне кільце:
- Підвищує ерекцію та продовжує статевий акт завдяки м'якому тиску на основу члена.
-
Вібраційна Куля:
- 10 функцій вібрації для додаткового збудження.
-
Гіпоалергенний Матеріал:
- Виготовлений із гіпоалергенного матеріалу для безпеки та комфорту.
-
Водонепроникність:
- Можна використовувати у воді для різноманітності в інтимних відносинах.
Характеристики:
- Тип: Насадка на член, фалопротез
- Довжина: 15 см
- Діаметр анального плага: 2,5 см
- Матеріал: TPE
- Колір: Тілесний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lovetoy |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Призначення | Для подвійного проникнення |
| Особливості | З вібрацією, Зі стимулятором |
| Тип | Насадки на член |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 99 г |
| Висота | 150 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина: | 150 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Стать | Чоловічий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Насадка на статевий член |
| Тип елементів живлення | LR44 |
| Функція вібрації | Да |
| Колір | Тілесний |
- Ціна: 675 ₴







