Насадка на член подвійне проникнення, Силіконова анальна насадка з кільцем
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000000564
1 208,57 ₴
846 ₴
Показати оптові ціни
Насадка на член подвійне проникнення, Силіконова анальна насадка з кільцем
Кільце з анальним плагом фалоімітатором - цікава іграшка для дорослих, їй можна користуватися як за прямим призначенням - закріпивши на члені за допомогою спеціальних кілець, іграшка перетворюється на другий член для анального сексу. Фалоімітатор виконаний і приємного на дотик медичного силікону з нейтральним запахом, в іграшці немає порожнин і плаг має достатню жорсткість для комфортного введення в анальний отвір. Також можна використовувати насадку як самостійний фалоімітатор для анального або вагінального сексу.
Тип: Насадка, фалопротез
Довжина: 13 (15) см.
Діаметр: 3 см.
Матеріал виготовлення: Силікон
Колір: На фото
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Матеріал | Силікон |
| Призначення | Для подвійного проникнення |
| Тип | Насадки на член |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 мм |
| Довжина: | 150 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Основні | |
| Стать | Чоловічий |
| Тип інтимної іграшки | Насадка на статевий член |
| Тип фаллоімітатора | Подвійні |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вібратора | Анальні |
- Ціна: 846 ₴









