Секс лялька, вагін анус чоловічий мастурбатор, чоловічі інтимні іграшки Masturbator Passion Lady
-35%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000000986
1 603,08 ₴
1 042 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Секс лялька, вагіна анус чоловічий мастурбатор, чоловічі інтимні іграшки Masturbator Passion Lady
Лялька для сексу Masturbator Passion Lady - це мастурбатор, створений з матеріалу, що ідеально імітує людську шкіру. Ця інтимна іграшка забезпечує унікальний досвід та дозволяє насолоджуватися моментами пристрасті та задоволення.Переваги:
- Реалістичні Отвори: Лялька оснащена вагінальним та анальним отворами, обидва з яких "робочі", надаючи вам вибір для інтимних ігор.
- Вібрація: Додаткова стимуляція досягається вібрацією, що надає додаткової насолоди під час використання.
- Приємний на дотик Матеріал: Мастурбатор виготовлений з матеріалу TPR, що забезпечує приємне відчуття та адаптацію до форми члена.
- Внутрішні Спіралі: Справжні спіралі всередині ляльки створюють унікальні лагідні відчуття під час гри.
- Дискретне Упаковка: Ретельне упакування з чорною не прозорою плівкою та маркуванням "Запчасти" для повної конфіденційності.
Характеристики:
- Тип: Секс ляльки.
- Довжина (см): 19,5.
- Ширина (см): 19,5.
- Вага (кг): 0,949.
- Матеріал: TPR.
- Колір: На фото.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Колір | Тілесний |
| Різновид секс-кульки | Жінка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 949 г |
| Висота | 70 мм |
| Довжина: | 195 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Додатковий отвір | Анальне |
| Кількість швидкостей вібрації | 1 |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Рельєф мастуратора | Спіралеподібний |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Тип мастуратора | Анус і вагіна |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для чоловіків |
| Стать | Чоловічий |
- Ціна: 1 042 ₴









