Кліторальний стимулятор для орального сексу Вібратор язичок жіночий масажер для куні
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001091
1 298,67 ₴
974 ₴
Показати оптові ціни
Кліторальний стимулятор для орального сексу
Цей компактний вібруючий масажер, його можна використовувати для стимуляції - клітора, сосків та інших ерогенних зон дозволить Вам випробувати безліч незабутніх миттєвостей цієї насолоди.< /p>
Дизайн пристрою відрізняється ергономічною, сучасною, стильною формою, що забезпечує зручність використання.
Отримуйте задоволення поодинці або подаруйте його своєму партнеру і додайте гостроти у свої сексуальні ігри
Більш глибокий і ефективний масаж, у порівнянні з класичними моделями вібраторів, ця модель відрізняється функцією вібруючого язичка, яка побалує ваш клітор, як ніколи раніше.
Високоякісний медичний силікон, гіпоалергенний, без запаху, не дратівливий, 100% медичний силікон, безпечний для вашого тіла.
Він легко приймає тепло вашого тіла, зберігаючи його протягом тривалого часу, даючи вам можливість насолоджуватися його функціональністю.
Еротичний масажер дуже легкий та зручний у використанні. 30 різних функцій вібрації
Виберіть свій улюблений режим і пориньте в приголомшливий оргазм.

- ідеально підходить для подарунка
- висока якість
- багатофункціональність - використання для кожної з ерогенних зон
- 30 вібраційних функцій
- високоякісний медичний силікон
- безпечно для шкіри
- не викликає роздратування
- легко очистити
- легкий та зручний у використанні
- тиха робота

- Тип: Вібратор, кліторальний стимулятор
- Довжина: 15,7 см.
- Діаметр: 4,5 см.
- Матеріал виготовлення: Силікон
- Колір: Рожевий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Тип вібратора | Кліторальні |
| Колір | Рожевий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Кількість швидкостей вібрації | 30 |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація, Пульсація |
| Тип інтимної іграшки | Кліторальний стимулятор |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина: | 157 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
- Ціна: 974 ₴






