Штучна вагіна мастурбатор для чоловіків чаша реалістична Crazy Bull Flora на присосці
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001400
1 482,67 ₴
1 112 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штучна вагіна мастурбатор на присосці Crazy Bull Flora
Штучна вагіна була створена таким чином, щоб подарувати вам максимально реалістичний і насичений досвід. Стінки піхви дуже щільні й мають вигляд справжньої піхви. Усередині відчувається безліч складок. Після закриття він не схожий на піхву, тому дуже непомітний. Перевага виробу в тому, що його можна здавлювати з двох сторін як завгодно. У гаджеті є присоска, яку можна прикріпити до будь-якої гладкої поверхні. Присоска на дні мастурбатора дає змогу розмістити його на будь-якій плоскій поверхні.

Технічні характеристики:
- Торгова марка: CRAZY BULL
- Загальна довжина: 28,3 см
- Окружність: 30 см.
- Діаметр: 9 см.
- Додаткові характеристики: присоска
- Вага: 848 г
- Водонепроникність: Так
- Ручка - міцна.
- Оснащена присоскою.
- Матеріал - безпечний і приємний.
- Щільний - і на ньому є складки, які стимулюють ваш пеніс.
- Чистота - дуже легко утримувати в чистоті. Можливість зняти вставку і почистити її.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 9 см |
| Довжина | 28.3 см |
| Для кого | Для чоловіків |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Особливості | На присосці |
| Тип мастурбатора | Вагіни |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 723 г |
| Ширина | 90 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Додатковий отвір | Вагінальне |
| Стать | Чоловічий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Рельєф мастуратора | Спіралеподібний |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Тип фаллоімітатора | На присоску |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для чоловіків |
| Функція вібрації | Немає |
- Ціна: 1 112 ₴






