Анальна пробка XXL широка, Величезна анальна пробка на присосці чорного кольору
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001411
1 144 ₴
858 ₴
Показати оптові ціни
Анальна пробка XXL широка
Високоякісна анальна пробка бренду Pretty Love. Розмір пробки досить значний ми рекомендуємо людям, які вже почали свої анальні пригоди. Великий розмір - це що приходить на думку, колисмишся на цю пробку.
Вузька на кінчику і розширюються (до 5,5 см) донизу форми будуть стимулювати скорочення м'язів. Завдяки такому розміром ви отримаєте набагато більш яскравий досвід анальної стимуляції. Пробка оснащена присоском, яка дозволяє прикріпити пробку практично до будь-якої гладкої поверхні.

Завдяки присоску ви можете використовувати анальну пробку в багатьох положеннях, що у зв'язці з водонепроникністю дає широкі можливості по використанню анальної іграшки.

Завдяки якісному матеріалу, використання пробки стає більш комфортним. Силікон - гладкий, дуже приємний на дотик, не викликає алергії, швидко наберает тепло, довше зберігає його - завдяки чому дарує реалістичні відчуття.
Пробка не збільшує чутливість шкіри і не дратує її.
Пробка підходить для анальної і вагінальної стимуляції.

Особливості даної анальної пробки:
Матеріал: Силікон. Не подразнює шкіру та не викликає алергії.
Функції: анальна, вагінальна стимуляція, середній/великий розмір
Загальна довжина: 15,4 см
Діаметр: до 5,5 см
Діаметр основи: 7 см.
Водонепроникний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRETTY LOVE |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Тип | Анальна пробка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 233 г |
| Діаметр | 55 мм |
| Довжина: | 154 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Унісекс |
| Тип інтимної іграшки | Анальний корок |
| Тип фаллоімітатора | На присоску |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
- Ціна: 858 ₴






