Вібратор мастурбатор з чоловічим торсом жіночий силіконовий Анально-вагінальний фалоімітатор торс
-30%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001535
1 564,29 ₴
1 095 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вібратор мастурбатор з чоловічим торсом жіночий силіконовий
Цей мастурбатор зроблений як справжній чоловік. Ви можете покласти його на спину на будь-яку плоску поверхню, щоб торкнутися його скульптурних грудних м'язів, коли ви із задоволенням катаєтесь на ньому. Спробуйте використовувати свою улюблену змазку на водній основі для ще більш вологих відчуттів.

Характеристики:
- Розміри 19 x 17,5 x 11 см,
-
З гнучким вібруючим пенісом 13 x 3,5 см
-
Матеріал TPR, найближчий до шкіри людини силіконовий матеріал
-
Ультра м'яка справжня чутливість шкіри
-
Спеціальний силіконовий матеріал, що миється, не втрачає еластичності.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 3.5 см |
| Довжина | 13 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 1 |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Живлення | Батарейки |
| Тип вібратора | Реалістичні |
| Тип управління | Дистанційне |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 517 г |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Основні | |
| Різновид секс-кульки | Чоловік |
| Водостійкість | Да |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Регулювання розміру | Немає |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип фаллоімітатора | Реалістичні |
| Тип елементів живлення | AA |
| Функція вібрації | Да |
- Ціна: 1 095 ₴







