Вібратор кліторальний жіночий для трусиків з пультом управління силіконовий Massager від Pretty Love
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001572
2 530,67 ₴
1 898 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вібратор кліторальний жіночий для трусиків Massager від Pretty Love
Для додаткової стимуляції під час сексу — ідеальна іграшка, яка розігріє вашу постіль. Цей сексуальний вібратор має сильну вібрацію, тому він може розігріти вашу пристрасть. Він настільки тихий з дистанційним керуванням, що ви навіть можете насолоджуватися грою в ліжку.

Виготовлений з гладкого силікону з бархатистою поверхнею, він ідеально підійде для найчутливіших зон. вбудований акумулятор. Має 12 режимів вібрації. Гаджет може керувати як пультом, так і самою іграшкою.

Технічні характеристики:
- Довжина: 9,5 см.
- Ширина: 3 см.
- Джерело живлення пульта дистанційного керування: 1 х ААА

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Romance |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 50 г |
| Діаметр | 3 см |
| Довжина | 9.5 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Матеріал | Силікон |
| Особливості | Водонепроникні, Безшумні |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип вібратора | Вібротрусики |
| Тип управління | Дистанційне |
| Форма | Метелики |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні | |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
| Кількість швидкостей вібрації | 12 |
| Стать | Унісекс |
| Регулювання розміру | Немає |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибротрусики |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція вібрації | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 1 898 ₴




