Насадка для анального душу, підготовка до анального сексу, клізма Intimate Douche
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001796
1 882,67 ₴
1 412 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СуперНасадка 5 отворів Душовий іригатор Для Інтимної Гігієни Запірний Клапан Для підтримки Температури Води
Анальний душ насадка на душ підготовка до анального сексу Total Splash Intimate Douche - Анальний душ сріблястого кольору з 5 отворами для душу зверху та стандартною різзю для душових шлангів. Запірний клапан дає змогу вимикати воду під час гри та підтримує ту саму температуру та тиск під час повторного вмикання. Також немає підсмоктування повітря.
Важливо! Клапан не призначений для високого тиску води. Найчастіше тиск води в багатоповерхових будинках до 6 поверхів є високим. У такому разі покриття відбуватиметься, але буде протікати на клапані.

3 основні Переваги насадки для анального душу.
1. Простота використання
2. Гігієнічність і естетичність
3. Висока ефективність

Тип: Аксесуари
Довжина: 15,5 см. (глибина вставки 11,5 см.)
Діаметр: 2 см.
Матеріал виготовлення: Алюміній
Цвет: Металік
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 2 см |
| Матеріал | Метал |
| Набір | Ні |
| Тип | Анальний душ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 115 мм |
| Довжина: | 155 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Тип інтимної іграшки | Клізма |
| Колір | Сріблястий |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 1 412 ₴









