Фалоімітатор на присосці Реалістичний коричневого кольору довжина дилдо 18 см Фалос з мошонкою
-30%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002170
1 138,57 ₴
797 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фалоімітатор на присосці Реалістичний коричневого кольору довжина дилдо 18 см Фалос з мошонкою
Надзвичайно реалістичний фалоімітатор з мошонкою. Фаллос має контурну головку та пружний ствол з рельєфом у вигляді венозної сітки та характерних складок для більш ефективної стимуляції та яскравих відчуттів. В основі розташована міцна присоска, завдяки чому іграшку можна зафіксувати на поверхні
| Тип | Реалістичний фалоімітатор на присосці |
| Довжина (заг.) (см) | 24 |
| Довжина (вставляється) (см) | 18 |
| Діаметр (см) | 4,5 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Матеріал виготовлення | TPR |
| Колір | Коричневий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Діаметр | 4.5 см |
| Довжина | 24 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Стать | Унісекс |
| Тип фалоімітатора | На присосці |
| Колір | Коричневий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Тип інтимної іграшки | Фалоїмітатор |
| Функція вібрації | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
| Функція підігрівання | Немає |
- Ціна: 797 ₴







