Вібратор жіночий стимуляція G і клітор Вібратор кролик обертовий 10 режимів вібрації
- Немає в наявності
- Код: УТ000000021
776 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вібратор жіночий стимуляція G і клітор Вібратор кролик обертовий 10 режимів вібрації
Вібратор середніх розмірів з головкою і ребристою поверхнею для додаткової стимуляції точки G, а так само спеціальним клиторальным "зайчиком" стимулятором. Кліторальний стимулятор. Сторона ротації чотирьох рядів кульок, які розташовані на основному стимуляторі, легко регулюється завдяки пульту управління, який розташований на самому вібраторі. Пультом регулюється інтенсивність вібрації і хвильових рухів, а також є "чарівна кнопка" з таємними властивостями :) Пульт не можна занурювати у воду.

Тип: Вібратори
Матеріал виготовлення: TPR
Розмір: 21 х 3см.
Живлення: 4 батарейки ААА (у комплект не входять)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 175 г |
| Діаметр | 3.3 см |
| Довжина | 23 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Живлення | Батарейки |
| Тип вібратора | Подвійні |
| Тип управління | Вбудоване |
| Форма | Кролик |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Призначення | Для жінок |
| Основні | |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація, Пульсація, Обертання |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип фаллоімітатора | З додатковою стимуляцією |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 776 ₴













