Штучна вагіна в чаші з вібратором і присоскою чоловічий мастурбатор Masturbator Flora з вібрацією
- Немає в наявності
- Код: УТ000001384
1 590,67 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мастурбатор чаша з вібрацією на присосці Masturbator Flora
Витончений виріз у ;формі губ, що веде до реалістичного орального сексу і має функцію вібрації. Цей виріб подарує вам справжні відчуття! Регульована підставка на присосці дозволяє вам контролювати своє задоволення та знаходити ідеальний кут для ваших сольних ігор.


Технічні характеристики:
-
Торгова марка: CRAZY BULL
-
Матеріал: TPR / ABS
-
Розмір виробу: 100мм х 283мм
-
Розмір коробки: 285*115*115
-
Функції: 12 функцій вібрації, голосове спілкування
-
Живлення: 2 ААА батареї (не входять до комплекту)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Тип мастурбатора | Вагіни |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 680 г |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина: | 283 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Додатковий отвір | Вагінальне |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Кількість швидкостей вібрації | 12 |
| Матеріал | Термопластична гума |
| Стать | Чоловічий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація |
| Рельєф мастуратора | Спіралеподібний |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Тип фаллоімітатора | На присоску |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція вібрації | Да |
- Ціна: 1 590,67 ₴






