Анальний стимулятор вібромасажер простати силіконовий Масажер вібро анальна пробка
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001419
1 538,67 ₴
1 154 ₴
Показати оптові ціни
Анальний масажер простати з вібратором
Розкішні анальні кульки, що вібрують. Вібруюча анальна пробка покрита від кінчика до основи серією кульок. Повільно просуйтеся до основи для захоплюючого задоволення, що збільшується при використанні. Ви відкриєте для себе абсолютне анальне блаженство!

Особливості:
-
Надійність: анальна пробка, виготовлена з високоякісного силікону, приємна для шкіри і не має запаху, а зарядка через USB дозволяє їй працювати протягом 180 хвилин після повної зарядки, переконуючи вас у безтурботному сексуальному бенкеті.
-
12 функцій вібрації - сильно стимулює інтимні органи і викликає екстаз, доставляючи несподіване задоволення. Тримають вас у хорошому стані надовго.

- Матеріал: силікон
- Колір: фіолетовий
- Розмір коробки: 175*90*45
- Розмір іграшки: 145*73*33
- Живлення: USB

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRETTY LOVE |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 3.3 см |
| Матеріал | Силікон |
| Набір | Ні |
| Особливості | З вібрацією |
| Тип | Анальна пробка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 130 мм |
| Довжина: | 145 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість швидкостей вібрації | 12 |
| Стать | Унісекс |
| Регулювання розміру | Немає |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Тип вібратора | Анальні |
| Тип інтимної іграшки | Анальний корок |
| Тип мастуратора | Анус і вагіна |
| Тип елементів живлення | USB |
| Функція вібрації | Да |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
- Ціна: 1 154 ₴








