Вібратор жіночий / чоловічий анально-вагінальний 18 см. 12 режимів вібрації USB для двох
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001620
1 965,33 ₴
1 474 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний вібратор із зарядкою від USB 12 режимів вібрації
Гідне доповнення до вашої шухляди біля ліжка: розкішний 12-функціональний вібратор, що перезаряджається та гнучкий, ніч за ніччю.
Дозвольте собі бути зачарованим його унікальною формою і спокушеними оргазмічними здібностями; цей вібратор створений, щоб приносити вам задоволення в багатьох відношеннях.
Завдяки 12 режимам вібрації відкрийте для себе стабільні швидкості та гуркітливі пульсації, коли ви досягаєте потужної кульмінації. Вібратор працює практично безшумно, з цією іграшкою можна легко стрибати під ковдру.

Характеристики:
- Тип: Вібратори, Анальний вібратор
- Матеріал виготовлення: TPR
- Колір: Силікон
- Розмір: 18,5 см. х 2,6 см.
- Живлення: Вбудований акумулятор
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 81 г |
| Діаметр | 2.6 см |
| Матеріал | Силікон |
| Тип вібратора | Анальні |
| Колір | Чорний |
| Живлення | Акумулятор |
| Основні | |
| Водостійкість | Немає |
| Кількість швидкостей вібрації | 12 |
| Стать | Унісекс |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип фаллоімітатора | Ребристі |
| Тип елементів живлення | Вбудований акумулятор |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 185 мм |
| Довжина: | 185 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Набір | Немає |
| Призначення | Унісекс |
| Особливості | З вібрацією |
| Тип | Анальний корок |
- Ціна: 1 474 ₴









