Велика анальна пробка 23x5 см Lovetoy King Sized Anal Dildo Фалоімітатор для фістингу
-35%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001768
1 675,38 ₴
1 089 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика анальна пробка 23x5 см Lovetoy King Sized Anal Dildo
Анальна пробка королівського розміру 23 см LOVETOY
Знаючи, що сексуальність – це найпотужніша життєва енергія, що дає найбільші задоволення та тілесні задоволення, ми підготували продукт, який здійснить ваші еротичні мрії та бажання.
Якщо вас приваблює таїнство сексу та задоволення від сексуальних переживань, то ви прийшли на правильну сторону. Влаштовуйтесь зручніше.

Характеристики:
- Тип: Анальна пробка, фістинг
- Довжина: 22,5 см.
- Діаметр: 5 см.
- Матеріал виготовлення: PVC
- Колір: Чорний

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lovetoy |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 5 см |
| Довжина | 22 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Стать | Унісекс |
| Тип фалоімітатора | На присосці |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 545 г |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Фалоїмітатор |
| Функція вібрації | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Набір | Немає |
| Призначення | Унісекс |
| Особливості | Для фістинга |
| Тип | Анальний корок |
- Ціна: 1 089 ₴









