Кільце еректильне на пеніс, кільце для підтримки ерекції з анальним плагом
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001898
1 169,33 ₴
877 ₴
Показати оптові ціни
Ерекційне кільце з анальним масажером простати Black Velvets Ring & Plug силікон
Ерекційне кільце з анальним масажером простати виконаний з якісного та екологічного матеріалу, володіє прекрасною еластичністю. Це унікальне об'єднання эрекционного кільця і масажера простати. У багатьох чоловіків при масажі передміхурової залози починається ерекція, а ерекційне кільце буде перешкоджати відтоку кропи і продовжити ерекцію, додатково під час статевого акту завдяки зв'язку кільця і масажери під час фрикцій буде відбуватися стимуляція простати.Масажер простати розширить спектр відчуттів від сексу, а також послужить відмінним засобом для підтримки здоров'я Вашої передміхурової залози. Кільце з масажером простати урізноманітнює і збагатить Вашу сексуальне життя і подарує безліч незабутніх оргазмів.

3 основних переваги масажера простати
1. Дозволяє досягати більш яскраві і більш тривалі оргазми.
2. Підвищує потенцію і чоловіче лібідо.
3. Підтримує простату в тонусі.
Тип: Насадка
Довжина: 8 см
Діаметр: 4 см
Матеріал виготовлення: Силікон
Колір: На фото

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр | 4 мм |
| Довжина: | 70 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Чоловічий |
| Тип інтимної іграшки | Ерекційне кільце |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Набір | Немає |
| Призначення | Для чоловіків |
| Особливості | З кільцем |
| Тип | Анальний корок |
- Ціна: 877 ₴









