Боді сітка відкритий промежину еротичний одяг
-30%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000000082
490 ₴
343 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Боді сітка відкрита промежина ввиконана з якісного та екологічного матеріалу, має прекрасну еластичність. У цьому боді ви завжди виглядатимете жіночною і будете бажаною. Боді-сітка принесе родзинку у ваші інтимні стосунки.

Тип: Еротичний одяг; Боді
Матеріал виготовлення: Поліестер, спандекс
Розмір: Універсальний, зріст 150-170 см, прекрасна еластичність.
Колір: Суцільний колір, ЧОРНИЙ
Догляд: Прополоскати водою при температурі нижче 40 градусів, прати вручну, заборонено відбілювання, не вимагає прасування.
Боді поставляється без роздрібної упаковки.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Бодистокинг |
| Обхват стегон | 104 см |
| Обхват грудей | 102 см |
| Обхват талії | 79 см |
| Склад | ПОЛИАМИД 90% ЭЛАСТАН 10% |
| Тип тканини | Поліамід |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 343 ₴





