Вібратор для жінок гладкий 17 см, для вагінальної або анальної стимуляції
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000000676
528 ₴
396 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний Гладкий Вібратор Універсальний 17 см для Вагінального та Анального Сексу
Як відомо - простота запорука успіху та надійності. Даний вібратор виконаний із пластику має ідеально гладкі лінії. Завдяки двом батареям АА вібратор має дуже відчутну потужність, яку втім можна плавно регулювати.

Вібратор не вимагає особливого догляду та дуже гігієнічний. Вібратор - універсальний завдяки тому, що він жорсткий і гладкий його дуже зручно використовувати для анального сексу.

Тип: Вібратори, Фалоімітатори
Матеріал виготовлення: ABS
Розмір: 17 х 2,5 см.
Живлення: 2 батарейки АА (у комплекті не поставляються)
Колір: На фото
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 66 г |
| Діаметр | 2.5 см |
| Довжина | 17 см |
| Для кого | Унісекс |
| Кількість режимів вібрації | 1 |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Живлення | Батарейки |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Тип управління | Вбудоване |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Немає |
| Висота | 170 мм |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Призначення | Унісекс |
| Стать | Унісекс |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип фаллоімітатора | Гладкі |
| Тип елементів живлення | AA |
| Функція вібрації | Да |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 396 ₴








