Ерекційне кільце на член із кліторальним вібратором
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000000864
376 ₴
282 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кільце ерекційне ⁇ Кільце на член із вібратором ⁇ Кільце на член зі стимуляцією клітора
Кільце для поліпшення ерекції з кліторальним вібратором. Кільце надівається на ерогенний член, сильно сповільнюючи відтік крові, що дає змогу продовжити ерекцію. Також знижується чутливість, що продовжить статевий акт, а стимуляція клітора підніме Ваші інтимні відносини на якісно інший рівень. Язичок кліторального вібратора покритий точками для додаткової стимуляції клітора.
Тип: Насадка
Матеріал виготовлення: Силікон
Живлення: 3 X AG3/LR41 "таблетка" (у комплекті не постачаються)
Діаметр: 3.2 см.
Розмір кліторального язичка: 2,5 х 1,5 см.
Цвет: На фото
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Призначення | Для стимуляції клітора |
| Особливості | З вібрацією, Зі стимулятором |
| Тип | Ерекційні кільця |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина: | 25 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Основні | |
| Кількість батарейок | 3 шт. |
| Стать | Чоловічий |
| Тип інтимної іграшки | Ерекційне кільце |
| Тип елементів живлення | LR41 |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 282 ₴






