Анальна пробка силіконова, анальні кульки збільшення розміру Anal Plug, Анальна іграшка Sexshop TFA
-35%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001406
775,38 ₴
504 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Анальні кульки збільшення розміру
Анальна пробка кульки і поступово збільшується діаметр кульок для повного анального задоволення. Ця анальна пробка з унікальним рельєфом різного розміру гладка і м'яка, доставляє величезне задоволення.
Спеціальна форма гарантує неперевершену анальну стимуляцію. Тим, хто ще не випробував задоволення від анальної гри, настав час спробувати.

Технічні характеристики:
Матеріал: силікон
Розмір упаковки: 140*80*40
Розмір виробу: 118*30
Маса: 46 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRETTY LOVE |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 3 см |
| Матеріал | Силікон |
| Набір | Ні |
| Тип | Анальна пробка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 г |
| Довжина: | 118 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Унісекс |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Анальний корок |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
- Ціна: 504 ₴










