Анальний плаг анальні кульки різного розміру силіконові, Чорна анальна пробка
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001348
1 116 ₴
837 ₴
Показати оптові ціни
Анальний плаг анальні кульки різного розміру силіконові, Чорна анальна пробка
Ця феноменальна анальна пробка від Pretty Love, безсумнівно, підніме температуру у вашій спальні і подарує вибух відчуттів! Стимуляція сподобається як жінкам, так і чоловікам. Дозвольте собі захопитися своїми фантазіями і насолоджуйтеся потоком задоволення, яке поступово буде заливати ваше тіло!

Анальна пробка виготовлена з медичного силікону найвищої якості. Повністю безпечний для організму, не викликає алергії і роздратування. Його ідеально окреслена форма з двома овальними виступами забезпечує інтенсивне проникнення, а Т-подібний стопер захистить від неприємних несподіванок. Пробка чарівно наповнює, стимулює і перетворює еротичне розвага в незабутнє враження. Вирішите купити сьогодні увійдіть у світ нескінченного задоволення.

Технічні характеристики:
Матеріал: медичний силікон
Розміри коробки: 160*80мм*40мм
Розмір виробу: 125мм*23мм*33мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRETTY LOVE |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 3.3 см |
| Матеріал | Силікон |
| Набір | Ні |
| Тип | Анальна пробка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 87 г |
| Довжина: | 125 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Унісекс |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип вібратора | Анальні |
| Тип інтимної іграшки | Анальний корок |
| Тип мастуратора | Анус і вагіна |
| Тип фаллоімітатора | Гладкі |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
- Ціна: 837 ₴











