Жіноче боді без рукавів сіточка Amadem S-L
- Немає в наявності
- Код: УТ000001496
618 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Еротична жіноча сіточка Amadem
Тобі подобається експериментувати в ліжку? Ви цінуєте увага до найдрібніших деталей? Якщо це так, то це еротична білизна від бренду Livia Corsetti повинно бути вашим. Ця модель з відкритою промежиною, повністю покрита красивим малюнком, який відмінно виглядає на тілі.

Одягнувши такий еротичний комбез Amadem LC XG039, ви зможете випробувати моменти задоволення з ще більшу пристрасть і бажання. Модель буде ідеальна як під час прелюдії, так і під час самого великого плану.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livia Corsetti |
| Країна виробник | Польща |
| Вид виробу | Боді |
| Обхват стегон | 104 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міжнародний розмір | S/M/L |
| Тип тканини | Поліамід |
| Трусики в комплекті | Немає |
- Ціна: 618 ₴

