Боді жіноче без рукавів чорне мережива Asmita S-L
- Немає в наявності
- Код: УТ000001497
409 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноче сексуальне прозоре чорне боді
Жіноча прозора спідня білизна в сіточку з візерунком, боді з вирізами в інтимних місцях.
Комбінезон підходить дівчині з будь-якими формами тіла, боді ідеально адаптується й прилягає до тіла. Комбез з імітацією підв'язок.

Матеріал: 90% поліамід + 10% еластан.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livia Corsetti |
| Країна виробник | Польща |
| Обхват стегон | 104 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Поліамід |
| Вид виробу | Комбінезон |
| Трусики в комплекті | Ні |
| Міжнародний розмір | S/M/L |
- Ціна: 409 ₴



