Гарне жіноче боді без рукавів чорне мережива Livia Corsetti Crosmil S-L
- Немає в наявності
- Код: УТ000001499
695 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сексуальне боді на бретельках з імітацією панчіх
Еротичне та прозоре боді створене для найсміливіших дівчат, які не бояться експериментів у стосунках. Чуттєвий кошенят на бретельках, прозорий, але з квітковим принтом, що захоплює. Грайливості комплекту надає імітація панчіх, яка чуттєво відкрита глибоким розрізом на зоні бікіні.

Комбез безумовно підкреслить вашу фігуру та додасть вогню та пристрасті в очах вашого партнера. Комплект підходить для будь-якого типу фігури, еластичний і прекрасно тягнеться. З цією моделлю можна успішно поєднувати корсети та інші види іграшок.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livia Corsetti |
| Країна виробник | Польща |
| Вид виробу | Комбінезон |
| Міжнародний розмір | S/M/L |
| Обхват стегон | 104 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Тип тканини | Сітка |
| Трусики в комплекті | Ні |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 695 ₴





