Анальний мастурбатор чоловічий у чаші Baile, мастурбатор для чоловіків анальний відвід Sexshop TFA
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001436
738,46 ₴
480 ₴
Показати оптові ціни
Мастурбатор, анус в чаші Lybaile
Чоловічий мастурбатор Lybaile - ідеальний аксесуар. Практика веде до досконалості, особливо в спальні. Чуттєвий канал з текстурою рубчик.

Виробник подбав про те, щоб мастурбатор змусив вас відчути себе справжньою жінкою! Мастурбатор розміщений зручному пластиковому корпусі який не ковзає в руці. Всередині є стимулюючі вкладки. Крім того, мастурбатор на 100% водонепроникний, тому його легко чистити. Виготовлений з якісного матеріалу - Cyber Skin.

Кібер-шкіра - це матеріал, що нагадує людську шкіру. Штучна шкіра дуже швидко нагрівається, але при цьому довше зберігає придбане тепло, завдяки чому дає справжнє відчуття, немов справжній анал. Кібер-шкіра не викликає алергії та подразнень.
Габаритні розміри:
- Довжина тубуса: 18 см.
- Ширина тубуса: 7 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 308 г |
| Діаметр | 7 см |
| Довжина | 18 см |
| Для кого | Для чоловіків |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Тип мастурбатора | Анальні |
| Колір | Бежевий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Додатковий отвір | Анальне |
| Стать | Чоловічий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Рельєф мастуратора | Спіралеподібний |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для чоловіків |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 480 ₴













