Вібратор ділдо реалістичний з обертанням і присоскою Vibrator Rotator Mark, секс товари
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001454
905,33 ₴
679 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вібратор ділдо реалістичний з обертанням і присоскою Vibrator Rotator Mark, секс товари
Особливості цього реалістичного вібраційного фаллоімітатора:
-
Регульовані рівні вібрації й обертання
-
Зручне дистанційне керування
-
Реалістичне зображення справжнього пінису
-
Він має безліч пальпових вен, які посилюють задоволення від проникнення.
-
Міцний присосок для комфортної гри
-
Для вагінальних та анальних ігор
-
Виготовлений із гнучкого та податливого матеріалу, який може бути схожим на натуральний пінис.
-
Зтиснувши на ньому руку, ви відчуєте справжній ерегований член.
-

Характеристики:
-
Вібрація Обертання
-
Основа на присоску
-
Потужність: 2 батарейки AA
-
Матеріал: TPR ABS
-
Колір: Тілесний колір
-
Розмір паковання (мм) 210 * 110 * 80


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 372 г |
| Діаметр | 4.7 см |
| Довжина | 20 см |
| Для кого | Унісекс |
| Кількість режимів вібрації | 1 |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Особливості | Водонепроникні |
| Живлення | Батарейки |
| Тип вібратора | Реалістичні |
| Тип управління | Дистанційне |
| Колір | Бежевий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Стать | Жіночий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип фаллоімітатора | Реалістичні |
| Тип елементів живлення | AA |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 679 ₴













