Мастурбатор чоловічий вагіна, Вакуумна чаша мастурбатор для чоловіків Cyber-skin SEX IN A CAN, Sexshop TFA
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001515
780 ₴
585 ₴
Показати оптові ціни
Вагіна чаша, мастурбатор для чоловіків Cyber-skin SEX IN A CAN
LoveToy Sex In a Can покаже вам справжнє почуття ідеального оргазму. Текстурований мастурбатор з регулюванням всмоктування - максимальний контроль над оргазмом. LoveToy Sex In a Can - вузьке піхву зі стимулюючими шишками і ребрами знає, що краще всього підходить для чоловіків. Формований чохол для надійного захоплення добре тримається. Користуватися мастурбатором буде одне задоволення. Внутрішня вставка LoveToy Sex In a Can повністю сформована зі стимулюючими виступами. Нежное, очень реалистичное ощущение - об этом позаботятся неровности и массажные ребра по всей длине стенки мастурбатора.

У закритому стані чашка виглядає як звичайний ліхтарик або термос. Можна поставити на полицю і ніхто не вгадає, що всередині. Під час гарячих пестощів ви випробуваєте разом з нею безліч оргазмів. З розвитком технологій стало можливим створення унікального ексклюзивного матеріалу – термопластична гума.

На нижній стороні піхви LoveToy Sex In a Can є отвір для регулювання всмоктування, щоб зробити процес приємнішим і цікавішим. Для отримання різних стимулів просто витягніть наклейку з контролем всмоктування та налаштуйте рівень вручну великим пальцем.
Вставка всередині мастурбатора легко знімається. Можливе легке очищення. Використовуйте засоби для чищення еротичних іграшок, що не містять спирту.

SEX IN A CAN також легко чистити. Картридж можна вийняти і скласти навиворіт, щоб очистити до та після використання.
Технічні характеристики:
-
Матеріал: Кібер шкіра
-
Не викликає алергії та роздратування.
-
Легко чистити та мити
-
Висота: 16 см
-
Ширина: 6,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lovetoy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 241 г |
| Для кого | Для чоловіків |
| Матеріал | Кібершкіра |
| Тип мастурбатора | Вагіни |
| Колір | Тілесний |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Додатковий отвір | Вагінальне |
| Стать | Чоловічий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Рельєф мастуратора | Спіралеподібний |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Функція вібрації | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 6.5 мм |
| Довжина: | 16 мм |
| Ширина | 6.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для чоловіків |
- Ціна: 585 ₴





