Анальна пробка з каменем, силіконова, рожевого кольору
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001588
377,33 ₴
283 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пробка силіконова анальна рожева з каменем
Гладка конічна анальна пробка для легкого введення та зручного носіння. Ідеальна форма для новачків або досвідчених користувачів! Камінь на основі забезпечує безпечне використання, тримає корок саме там, де вам потрібно, і дає змогу легко виймати.

Виготовлений зі 100% силікону, що робить його безпечним для тіла, без запаху та простим у догляді. Підходить для всіх тіл і пар.
| Тип | Анальний корок |
| Довжина (загальна) (см) | 8 |
| Довжина (вставка) (см) | |
| Діаметр (см) | 3,5 |
| Вага (кг) | |
| Матеріал виготовлення | Силікон |
| Колір | Рожевий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 3.5 см |
| Матеріал | Силікон |
| Набір | Ні |
| Особливості | З кристалом, Зі стразами |
| Тип | Анальна пробка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 130 мм |
| Довжина: | 145 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Унісекс |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Анальний корок |
| Колір | Рожевий |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
- Ціна: 283 ₴


