Сукня Дірки Еротичний Одяг без рукавів червоного кольору
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001666
426,67 ₴
320 ₴
Показати оптові ціни
Сукня з великими отворами без рукавів *S/L* Червоного кольору
Сексуальна білизна для виняткової жінки! Відкрийте для себе чуттєвий світ спідньої білизни. ягня представляємо неймовірно жіночне та сексуальне плаття.
Чуттєва, хижа сукня в стилі рок з вирізами, що розбурхують уяву. Сексуальна маленька сукня підкреслює погруддя, живіт і жіночну спину.
Спокуслива і чарівна еротична сукня, яка спалахне вашу партнерку до червона.
Один розмір підходить всім, підходить жінкам, які мають розміри S, M або L.

Тип: Еротичний одяг; Еротична сукня
Матеріал виготовлення: приємна та еластична тканина (80% поліамід, 20% еластан)
Розмір: Універсальний, зріст 150-175, підходить для стегон близько 76-113 см., Погруддя близько 70-110 см., талія близько 60-100 см,
Колір: Суцільний колір, ЧЕРВОНИЙ
Догляд: Прополоскати водою при температурі нижче 40 градусів, прати вручну, заборонено відбілювання, не вимагає прасування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Пеньюар |
| Міжнародний розмір | One size |
| Обхват стегон | 104 см |
| Обхват грудей | 102 см |
| Обхват талії | 79 см |
| Склад | Поліамід 90% Еластан 10% |
| Тип тканини | Поліамід |
| Трусики в комплекті | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 320 ₴

