Анальна пробка з вібратором силікон 11 см з пультом керування та зарядкою від usb
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001618
2 392 ₴
1 794 ₴
Показати оптові ціни
MR PLAY - анальна пробка з дистанційним керуванням.
Пориньте в ніч екстремального анального задоволення з цією силіконовою пробкою, що вібрує. Ця понад гладка, вібруюча анальна пробка обов'язково потрапить у потрібне місце. Завдяки елегантній ручці ми гарантуємо, що вам сподобається кожен сантиметр цієї анальної іграшки.

Відчуйте відчуття, яких ви ніколи не відчували Завдяки чотирьом 12 вібраціям, потужні вібрації принесуть вам задоволення, як ніколи раніше! Ніколи більше не відкладайте секс через відсутність батарейки під рукою! Ця анальна пробка постачається із зручним кабелем USB, що означає швидку та легку зарядку.

Тип: Анальний помпа; Вібратор
Довжина: 11 см.
Діаметр: 3,3 см.
Живлення: Вбудований акумулятор
Матеріал виготовлення: Силікон
Колір чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 3.3 см |
| Матеріал | Силікон |
| Набір | Ні |
| Особливості | З вібрацією |
| Тип | Анальна пробка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 115 г |
| Висота | 110 мм |
| Довжина: | 110 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість швидкостей вібрації | 12 |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Тип вібратора | Анальні |
| Тип інтимної іграшки | Анальний корок |
| Тип елементів живлення | Вбудований акумулятор |
| Функція вібрації | Да |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
| Функція підігрівання | Немає |
- Ціна: 1 794 ₴








