Анальна груша для клізми 150 мл чорного кольору Fetish Deluxe Douche
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001690
661,33 ₴
496 ₴
Показати оптові ціни
Анальна груша для клізми 150 мл
Проста у використанні та ефективна анальна груша для інтимної гігієни. Абсолютний must have для любителів анальних іграшок та анального сексу.
Виготовлений із безпечного для тіла матеріалу. Контурний наконечник сопла для зручного та легкого введення.
Нанесіть мастило на водній основі на сопло для додаткового ковзання під час введення та відрегулюйте кут корпусу для зручної посадки.

Для використання чоловіками та жінками анально, але також і вагінально.
Легко використати.
Щільно стисніть грушу, щоб всмоктати та випустити воду для ефективного очищення анального отвору.
Тип: Аксесуари
Довжина: 15,5 см (насадка); 5,5 см (насадка);
Діаметр: 1,7 см (насадка)
Матеріал виготовлення: Резина
Колір чорний

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lovetoy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 65 г |
| Основа | Водна |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Да |
| Діаметр | 1.7 мм |
| Матеріал | Гума |
| Набір | Немає |
| Призначення | Унісекс |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Анальний душ |
| Тип інтимної іграшки | Клізма |
| Функція підігрівання | Немає |
| Розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Довжина: | 55 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 496 ₴






