Анальні намисто кульки 17,5 см з присоскою фіолетового кольору
- Немає в наявності
- Код: УТ000001702
349 ₴

Love Throb – приголомшливий анальний стимулятор
Love Throb має основу з міцною присоскою, яка дозволяє приклеювати його до гладкої поверхні.
Присоска добре прилипає до дерева, пластику та металу, так що ви зможете відкрити для себе нові можливості для анальних ігор.
Love Throb складається з 8 кульок, з'єднаних один з одним гнучким матеріалом.
Намистини зроблені з приємного на дотик гелю.
Продукт не містить фталатів, Love Throb повністю безпечний для організму та не викликає алергії.

Кульки мають всі необхідні допуски для цього виду продукції.
Завдяки розміру вони відмінно підійдуть як новачкам, так і аматорам анального сексу.
Виготовлений із якісного гіпоалергенного матеріалу, без додавання фталатів.
Продукт відомої та шанованої компанії NMC.
Тип: Анальна пробка.
Довжина: 17,5 см
Діаметр: 1 – 1,5 см
Матеріал виготовлення: ПВХ
Колір фіолетовий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Стать | Унісекс |
| Водостійкість | Да |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Функція вібрації | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Анальні кульки |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 15 мм |
| Діаметр | 15 мм |
| Вага | 71 г |
| Довжина: | 178 мм |
| Висота | 178 мм |
- Ціна: 349 ₴






