Вагінальні кульки набір з 3 шт без вібрації для тренування та зміцнення м'язів вагіни
- Немає в наявності
- Код: УТ000001591
776 ₴

Набір силіконових вагінальних кульок з 3 штук для тренування та зміцнення м'яза піхви з обтяжувачами.
У набір входять одна кругла кулька і дві здвоєні кульки різної ваги та діаметра.
Тренування м'язів піхви сприяє:
- Пологи проходять легше,
- Швидше відбувається відновлення м'язів піхви після пологів,
- Збільшується чутливість статевих органів,
- отримувати неймовірні оргазми,
— приносити партнеру незрівнянне задоволення, — чудова профілактика вікових хвороб в урології та гінекології — випадання матки та шийки м., мимовільне сечовипускання.

Вагінальні кульки відомі також як вагінальні кульки Бен-ва, бірманські дзвіночки, оргазмові м'ячики або любовні яйця і є дві пластикові, латексні або гумові сфери на шнурку, які вводяться в піхву. Усередині сфер знаходяться невеликі металеві вантажі, які весело бігають при кожному вашому русі. Одні жінки вважають подібну стимуляцію надто слабкою та майже непомітною, тоді як інші насолоджуються м'якими коливаннями кульок і тим фактом, що вагінальні кульки можуть перебувати всередині хоч цілий день.

Тип: Вагінальні кульки
Матеріал виготовлення: TPR
Розмір та вага:
- Маленький одинарний: діаметр 3,5 см, загальна довжина 12 см, довжина мотузки 8,5 см, вага 36 грам.
- Подвоєні середні: діаметр 3 см, загальна довжина 16 см, довжина мотузки 8,5 см, вага 48 грам.
- Подвоєні великі: діаметр 3,2 см, загальна довжина 16,5 см, довжина мотузки 8,5 см, вага 63 грам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 58 г |
| Діаметр | 37 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Функція вібрації | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Жіночий |
| Тип інтимної іграшки | Вагінальні кульки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина: | 100 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
- Ціна: 776 ₴











