Реалістичний страпон член фалос із кріпленням на ногу Marcus Strap On Flesh Baile, Sexshop TFA
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001868
886,67 ₴
665 ₴
Показати оптові ціни
Реалістичний страпон член фалос із кріпленням на ногу Marcus Strap On Flesh Baile, Sexshop TFA
Високоякісний страпон Marcus – надівається на стегно.
Протез статевого члена, закріплений на нозі, - це зовсім нове, гаджет для любителів оригінальних еротичних аксесуарів.
Пропонований продукт є дуже цікавою пропозицією для любителів ігор зі страпоном.
Надягнувши цей фалоімітатор, ви отримаєте приголомшливий візуальний досвід і додасть пікантності любовним іграм.
Фалоімітатор дуже стабільний і зручний у використанні.
Завдяки кріпленню на стегні забезпечує достатню близькість між партнерами.
Задовольнити нею свого партнера можна у різний спосіб, все залежить від вашої фантазії.
Пеніс має оптимальний розмір, щоб проникнення було комфортним і приносило максимальне задоволення.

Пеніс Strap-On Marcus виготовлений з приємного на дотик гелю.
Цей гель не викликає подразнення шкіри та алергії.
Він на 100% безпечний для інтимних місць.
Насадка дозволяє легко демонтувати пеніс та використовувати його як класичний фалоімітатор!

Тип: Страпон (strapon)
Довжина: 17 см
Діаметр: до 4 см
Матеріал виготовлення: TPR
Колір: Тілесний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 276 г |
| Висота | 170 мм |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина: | 170 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Матеріал | Термопластична гума |
| Регулювання розміру | Да |
| Тип інтимної іграшки | Страпон |
| Функція вібрації | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
- Ціна: 665 ₴












