Насадка на душ клізма гумова 26 см Анальний душ
- Немає в наявності
- Код: УТ000001884
718 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насадка на душ клізма гумова 26 см Анальний душ
Насадка для душу для всіх поширених водяних шлангів (діаметр 2 см) з різьбовим кільцем. Для приємного та ретельного очищення ректальних поверхонь. Ідеально підходить для очищення анальної області або гідротерапії товстої кишки (детоксикація організму).

Завдяки регулярному використанню покращує самопочуття та чистоту інтимної області ануса.
Якщо процедура гігієни завдає незручностей, припиніть процедуру.
Тип: Аксесуари
Довжина: 26 см.
Діаметр: 1 см.
Матеріал виготовлення: Резина
Колір чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Основні | |
| Стать | Унісекс |
| Водостійкість | Да |
| Колір | Чорний |
| Функція вібрації | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Клізма |
| Тип фаллоімітатора | Гладкі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Вага | 50 г |
| Довжина: | 260 мм |
| Діаметр | 10 мм |
- Ціна: 718 ₴



