Анальна пробка кульки різного діаметру з присосками анальні намисто You2Toys Anal Beads
-30%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001897
681,43 ₴
477 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Анальна пробка кульки різного діаметру з присосками анальні намисто You2Toys Anal Beads
|
Анальна пробка кульки різного діаметра з присоскою анальні намисто You2Toys Anal Beads виконаний з якісного та екологічного матеріалу, змінюваний діаметр від 1,2 до 2,9 см полегшує введення в анальний отвір і комфорт від використання. Прекрасно підійде як для новачків, так і для досвідчених профі в анальному сексі.
Тип: Анальна пробка. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | You 2 Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 3 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Набір | Ні |
| Тип | Анальна пробка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 г |
| Висота | 130 мм |
| Довжина: | 130 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Унісекс |
| Тип інтимної іграшки | Анальний корок |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Призначення | Унісекс |
- Ціна: 477 ₴






