Анальна пробка силіконова чорна 10х2.5 см якір плаг для фістингу та анального сексу LoveToy Anal Plug Size
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001889
476 ₴
357 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Анальна пробка силіконова чорна 10 х 2,5 см якір вузька ручка підходить для носіння LoveToy Anal Plug Size S
Силіконовий анальний затор середнього розміру, зручної ергономічної форми. Підходить як новачкам, так і досвідченим аматорам анальної стимуляції.

Ця силіконова анальна пробка із зручною рукояткою подарує вам гострі відчуття.

Рекомендується використовувати разом з гелем-лубрикантом на водній основі, щоб зберегти гігієнічну та природну структуру продукту протягом тривалого часу.
Не використовуйте для чищення такі продукти як спирт, миючі засоби, одеколон!
Після кожного використання промивайте теплою водою.

Технічні характеристики:
Матеріал: Силікон
Колір Чорний
Розмір іграшки: 10 Х 2,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lovetoy |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 2.5 см |
| Матеріал | Силікон |
| Набір | Ні |
| Тип | Анальна пробка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 г |
| Висота | 110 мм |
| Довжина: | 110 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Унісекс |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Анальний корок |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
- Ціна: 357 ₴









