Еротичний бодістокінг S-XL універсальний розмір
-30%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001896
667,14 ₴
467 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноче боді без рукавів бодістокінг (боді комбінезон сітка) One Size універсальний розмір
Жіночий сексуальний мереживний комбінезон з приємного, ніжного матеріалу: 90% поліамід, 10% еластан. Комплект прикрашений грайливими візерунками, квітами, на виробі є проріз у районі промежини та м'який, гарний виріз, який ніжно відкриває плечі та зону декольте.

Білизна ідеально обтягує тіло, еластичний матеріал підходить усім. Не знаєте, як здивувати свого чоловіка? З цим сексуальним комплектом, ви розбудите пристрасть та бажання у вашого партнера.

| Розмір | Універсальний (One size) |
| Розмір міжнародний | S, M, L, XL |
| Розмір українська | 42, 44, 46, 48, 50 |
| Обхват грудей, см | 82-102 |
| Обхват талії, см | 58-79 |
| Обхват стегон, см | 86-104 |
| Зріст, см | 155-180 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Бодистокинг |
| Міжнародний розмір | One size |
| Обхват стегон | 117 см |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 88 см |
| Тип тканини | Поліамід |
| Трусики в комплекті | Ні |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 467 ₴









