Анальна пробка великий розмір ширина до 5 см. Doc Johnson Big Anal Plug xxl
- Немає в наявності
- Код: УТ000001913
1 399 ₴

Великий анальний затор TitanMen The Rumpy від Doc Johnson
Ця пробка має товстий та м'який дизайн – все, що потрібно для повноцінного анального задоволення. Фалічний кінчик забезпечує легке введення, а об'ємний ствол забезпечує задоволення. Унікальна ромбоподібна основа гнучка і спеціально розроблена для носіння протягом усього дня. Поєднання матового оздоблення та пружного, але гнучкого матеріалу робить цю іграшку незамінною для любителів анальних ігор.

Анальні іграшки TitanMen The Rumpy - це колекція іграшок від лідера в індустрії для дорослих, створених для чоловіків, які шукають пригод та нових відчуттів в анальній стимуляції.

Преимущества:
- Міцна анальна пробка з фалічним кінчиком
- Легке запровадження та повне задоволення
- М'яке оздоблення з матовою текстурою
- Твердий, але гнучкий матеріал
- Гнучка основа для легкого носіння
- Матеріал без фталатів та безпечний для тіла
- Вироблено в Америці
Тип: Фалоімітатор, фістинг
Довжина: 16,5 см (вставляється 15,2 см)
Діаметр: 5.7 см
Вага: 0,34 кг.
Матеріал виготовлення: PVC
Колір чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doc Johnson |
| Країна виробник | США |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Анальний корок |
| Стать | Унісекс |
| Тип фаллоімітатора | Ребристі |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Чорний |
| Регулювання розміру | Немає |
| Водостійкість | Да |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 152 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Діаметр | 57 мм |
| Висота | 165 мм |
| Вага | 340 г |
- Ціна: 1 399 ₴



