Вібратор мікрофон кліторальний стимулятор для жінок USB AV Vibrator чорного кольору, Sexshop TFA
- Немає в наявності
- Код: УТ000001991
976 ₴

Вібратор мікрофон кліторальний стимулятор для жінок USB AV Vibrator чорного кольору, Sexshop TFA
Фокусує вібрації на кліторі, сосках та інших чутливих місцях. Коли ви закінчите грати, ви можете використовувати плоску поверхню, щоб максимізувати вібрації для швидкого оргазму! Красиво і практично. Дивовижно сильний вібратор для клітора має 10 різних налаштувань, які ви можете спробувати. Вібратор практично безшумний. Ви можете легко використовувати його вдома, у квартирі або навіть у громадському місці, і ніхто не дізнається, що ви робите.

Вібратор заряджається через USB. Просто підключіть його до ПК, ноутбука або USB-конвертера на 1 годину, щоб насолоджуватися грою до 120+ хвилин. Вібратор повністю водонепроникний, тому ви можете брати його з собою практично куди завгодно - від ранкового душу до нічного купання в басейні або гідромасажній ванні. Водонепроникне ущільнення також полегшує чищення вашої нової іграшки, оскільки вам не потрібно турбуватися про те, що вода просочиться всередину і зіпсує її.

Невеликий розмір і непомітний дизайн роблять вібратор одним із найкращих дорожніх вібраторів, які ви коли-небудь бачили. Ви можете легко помістити його в сумочку або валізу, куди б ви не вирушили.
Колір: Чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 129 г |
| Діаметр | 4.2 см |
| Довжина | 19.8 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Матеріал | Силікон |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип вібратора | Кліторальні |
| Тип управління | Вбудоване |
| Форма | Мікрофон |
| Основні | |
| Водостійкість | Немає |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Стать | Жіночий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вібратор мікрофон |
| Тип елементів живлення | USB |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 198 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
- Ціна: 976 ₴












