Презерватив з кульками вусиками Intim Lux Казанова 1 шт, Малайзія
- Немає в наявності
- Код: УТ000001948
2 045 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Презерватив Intim Lux Казанова
Стимулюючі презервативи з кульками та вусиками з додатковим мастилом
Незвичайні презервативи, які не тільки захистять від небажаної вагітності, але й принесуть вашій жінці масу задоволення та захоплення завдяки спеціальним вкладишам. Кожен тип презервативу із серії Exo має різну текстуру виступів, тому ви можете скуштувати безліч варіантів. Латекс, що використовується в їх виробництві, забезпечує довговічність, надійність і повну безпеку у використанні.

Тип: Презерватив
Довжина: 18 см
Діаметр: 5,2 см ± 2 мм
Товщина: 0,04 - 0,06 мм
Матеріал виготовлення: латекс
Колір: Прозорий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intim Lani |
| Країна виробник | Малайзія |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Довжина | 180 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Латекс |
| Стать | Чоловіча |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Світіння в темряві | Ні |
| Змазка | Звичайна |
| Текстура | З вусиками і кульками |
| Товщина | 0.06 мм |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 52 мм |
- Ціна: 2 045 ₴

